Chceš být Affs? / Profil / My Diary / Mixxer / News/ Monsters HighPovídky
Život Kira Sabaku: 1 - 2 - 3 = new
Death Note příběh: 1 - 2 =new
Crazy teenagers holidays: 1 - 2 = new
Monsters High: ---


Crazy teenagers holidays 2

2. října 2012 v 15:49 | Kira
Ahojky. Jsem ráda že se vám první díl líbyl. No snad se vám bude líbyt i tenhle. A omlouvám se že druhý díl sem dávám až teď, Ale trochu jsem se s tímhle dílem sekla. Tak snad se nezlobýte.Když jsem se ráno probudila tak jsem myslela že to co jse stalo včera byl jen sen, ale to nebyl když jsem se totiž podívala na oblečení co jsem měla včera ztuhla jsem pohledem. Moje oblečení bylo od krve. Tak jsem ho hodila do pračky a šla jsem se oblíct a na snídat. U snidaně se mě bratr zeptal "Kiruš nechceš hodit do školy?" a usmál se na mě. Já jsem kývla hlavo. Po snídani jsme šli do auta a vyrazily. Nejely jsme ani dvě minuty a už mi zvonil telefon. Nebyl to samozřejmě nikdo jiný než Tayo a její otazka "Nechtěla bys mě vizvednout u autobusové zastavky?? No víš už mi zase ujel autobus." Já jsem jí na to odpověděla "Máš štestí že jsme za rohem jinak by sme se pro tebe nevracely." Když jsme dojely na autobusovou zastávku tak tam nebyla jen Tayo, ale celá naše parta.

když jsme dojely ke škola tak sme měly víc jak pul hodiny času než začane zzvonit. Tak sme se daly do řeči a najednou Naomi řekla "S čím jdete na tu talentovou soutěž?? A můžu se kněkomu přidat??" A všichni jsme měly takový výraz ja na to zapoměl. "Když sme na to všechny zapoměly. Mohly by sme se zeptat kluků jestly by sme se k nim nemohly přidat" řekla Maiki. A my sma na to snadšením kývly. "Ale kdy se jich na to chcete zeptat když přihláška má být odevzdaná dneska" dodala Oroku. A já na to řekla "Oroku má pravdu. A navíc kluci tu přihlášku odevzdávaly už včera."Všechny sme povzdechly a najednou zničeho nic se ozvalo "Nad čím přemejšlíte?" Když jsme se otočily tak tam stály kluci a snima i jeden kterýho sme ani jedna z nás nikdy neviděla. "No tak nad čím přemejšlíte" řekl Sasori znova. "Nad tou talentovou soutěží. Nevíme včem budem soutěžit" odpověděla mu Naomi. "A nechtěly by ste se přidat knám. aspoň by jste to trochu oživyly." řekl Hidan a usmál. Řekly jsme že se k nim teda přidáme. "Ale co budeme předvádět??" zeptala se Tayo. No tak když my budeme hrát, tak vy by ste mohly tancovat nebo zpívat" řekl neznámí kluk. "Tak jo řekla" Oroku. "A jak se vlastně jmenuješ" zeptala se Maiki. "Mé jméno je Icey Chaos. Naomi se podívala na hodinky a řekla "Za pět minut zvoní musíme jít. Po škole v parku." A šly jsme do třídy.

Ve škole se zase nic zajímavého nedělo teda až na přípravu talentové soutěže. Takže místo učení jsme dělaly výzdobu na tu soutěž. Když konečně nadešel čas na oběd a naší školní bytku s jídlem. Tak jsme zjistily že jídelna je zavřená. Tak Tayo volala do pizzerie a obědnalá nám pizzu. Po obědě sme měli poslední hodinu. Tak sme se domlouvly co budeme dělat o víkendu. "No já asi neco podniknu se Sasorim" řekla Naomi a začala se trochu červenat. No a Tayo, Maiki a Oroku řekly že budou taky se svíma klukama. "No a co budeš dělat ty Kiruš??" zeptaly se holky najednou. "No ještě nevím" odpověděla jsem holkám. "Co jaktože nevíš" řekla překvapěně Tayo. Podívala jsem se na ní a pokrčila jsem rameny. "A copak ty nemáš plány s nějakým klukem??" ptala se Naomi. "No nemám. Vždiť tu skoro nikoho neznám." odpověděla jsem holkám znova. Holky se na sebe podívaly a usmály se a všechny najednou řekly "No tak to ti dneska musíme teda něko najít a zítra celá naše parta půjde na společné rande. Co ty na to??" "No já nevím" pdívala jsem se na ně. "Bude sranda" řekly holky zase najednou a začalo zvonit.

Po škole sme šli hned do parku. Sedly sme si na lavičku a holky začaly přemíšlet kdo by se tak ke mě hodil, ale kupodivu je nikdo nenapadl. "No a kdo by se ti tak líbyl??" zeptala se Oroku. "No... opravdu to pusíte rozebírat tady??" řekla Kira a začala se červenat. "A co rozebírat??" zeptaly se kluci kteří stály za náma. "Ale nic?" odpověděli sme všechny na jednou. "No tak co teda buideme hrát??" Zeptal se Hidan ostatních. kluci se na sebe podívaly a řekly "Dont look back". To není špatný nápad, ale nepotřebujete k tomu holčičí hlas??" řekla Tayo. "No. My sme myslely že jedna zvás by zpívala a ostatní tančily" Podívaly se na nás kluci a usmály se. Podívaly sme se s na sebe a Naomi řekla "Hmm. Ale která z nás bude zpívat. "No co třeba ty Tayo?" zeptal se Hidan. "Vždiť víš že neumím zpívat" řekla trochu naštvaně Tayo. Naomi, Maiki a Oroku kívly hlavou na Tayinu větu. "No a co ty Kiruš. Už si s náma přecevystupovala.?" řekl Yahiko(Pain). "Jo no, ale to bylo před pěti lety" řekla Kira. "Vždiť to není tak dlouho" řekl Sasori. Kira povzdechla a kívla hlavou...

"Co budete dělat zítra kluci" zeptala se Naomi s Tayou. "No ještě sme o tom nepřemíšlely proč se ptáte?" odpověděly kluci najednou. "No... výte... nechtěly by ste třeba někam zítra s náma zajít?" Ptala se Tayo. "No proč ne. A kde se sejdeme?" Odpověděl Icey. "No tak třeba zítra ráno v 9 tady" řekly Oroku. A s holkama se začali usmívat.

Tak doufám že se vám další díl líbyl.Omlouvám se za to dlouhé čekání. A další díl by měl být do konce října, ale nic neslibuji. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SašenQa SašenQa | Web | 2. října 2012 v 15:53 | Reagovat

krásný blog :)

2 Tayusha Tayusha | Web | 2. října 2012 v 20:18 | Reagovat

Moc úžasný!!!Totálně nejlepší!!...
Ale stejně jako Naomi..Desíš mě!Přestaňte mě lidi číst xD jak víš že Tayo ani já neumíme spívat?? xD ...Mimochodme Oroku se to taky libilo =)

3 Kira Kira | Web | 3. října 2012 v 6:28 | Reagovat

Jsem ráda že se ti povídka líbila a i Oroku. =DD
No víš nic lepšího mě nenapadlo. :D

4 Naomi no Yama Naomi no Yama | Web | 5. října 2012 v 19:41 | Reagovat

Miluju vaše povídky *o*

5 Bloo Bloo | Web | 5. října 2012 v 19:56 | Reagovat

Díky Naomi =33

6 tory burch shoes tory burch shoes | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:47 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama