Chceš být Affs? / Profil / My Diary / Mixxer / News/ Monsters HighPovídky
Život Kira Sabaku: 1 - 2 - 3 = new
Death Note příběh: 1 - 2 =new
Crazy teenagers holidays: 1 - 2 = new
Monsters High: ---


Říjen 2012

10.Tvé nejoblíbenější RPC video?

31. října 2012 v 13:52 | Bloo Freak |  30 Day Anime and Manga Challage
Tak po delší době je tu konečně 10. otázka s odpovědí. Ummm... no já jich mám oblíbeních celkem dost. Tak vám sem dám tři které mi přijdo že jsou jedny z nejlepších.

Mashiba Opening

[[ B A D B O Y ]] Hideji-Shinji-Hiroshi

Good Girls go Bad ! 8D

Malej problém, Povídka a RPC/OC

29. října 2012 v 14:53 | Bloo Freak |  Moje Keci
Malej problém
Ahojky. Já vím v poslední době jsem nebila moc aktivní, ale měla jsem menší problém. A to takovej že mi někdo změnil heslo k blogu, a e-mailu a dalším účtům. A asi po tejdnu z jístím že mi moje kámoška vlezla do e-mailu (Nevím jak mohla z nát moje heslo) a ze srandy mi na všech účtech změnila hesla. No tvl ko tohle muže brát jako srandu když celej týden se snaží dostat do všech účtů. No jo no je to dost hrozný, ale přežít se to dá i když....

Povídka
Povídku Monsters High začnu psát tenhle týden. Hlavními postavami budou monstra, ale hlavní hrdinkou (nebo neco v tomsmislu) bude 13ti letá dívka jménem Molly. Jednoho dne Molly srazí... no ještě nevim co. V nemocni jí budou muset amputovat nohu a jelikož její rodiče nemají dost času aby se o ní staraly a do školy chodit nemůže tak jí pošlou k babičce. U babičky najde krabici a v tý krabyci bude několik knih, zapísníku, a hromada fotek. Všechni tyhle věci byly vašich postav, a jelikož Molly to bude zajímat tak ji babička odveze na vozíčku do jednoho domu (kde žijí vaše modtavy). A tam celý příběh bude začínat. Povídka bude mít několik kapitol. A ti kteří se neoběví v prvních dílech tak se objeví později. Každá vaše postava nebo aspoň většina bude mít něco jako kapitolu jen o nich (vašich postav)

RPC/OC
Ehmm... no...
Moje hlavní postava zase asi prochází změnou (Já vím v tomhle jsem fakt hrozná). No na štěstí jí jen měním vlasy.
No to by asi bylo všechno ještě sem dám co jsem spatlala.

Proč nejsem v poslední době tak aktivní??

20. října 2012 v 17:27 | Bloo Freak |  Moje Keci
Ahoj. Chci se vám omluvit za to že tu jednu chvílyy jsem a druhou zase ne. Takže moc moc se omlouvám. A proč v poslední době nejsem tak aktivní?? No... Ehmm... mýho kámoše ze školy vyhodily (no ještě ne, bude s náma chodit už jen do konce měsíce) a jelikož bude jezdit metrem někam na Anděl, tak ho skoro neuvidim a možná se i bude stěhovat. A právě proto než odejde úplně ze školy tak chci s ním jetš strávit co nejvíc volného času co budu moct.
No tak snad se moc nezlobíte. Tak zatím ahojky

8.Děláš video RPC tutoriály? + 9.Používal jsi někdy nějaké tutoriály k RPCmjak už videové nebo obrázkové?

20. října 2012 v 15:30 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Aojky. Tak a jdem na to.
Děláš video RPC tutoriály?
Já jsem ještě tutorialý nedělala. Ale chistám se dělat obrázkový. No tak k téhle otázce by to bylo asi všechno. Já vím nějak málo na odpověď.

Používal jsi někdy nějaké tutoriály k RPCmjak už videové nebo obrázkové?
Ano. Rozhodně vím že jsem jeden obrázkoví tutoriál použila. A video asi taky nejsem si jistá.

No... já vím trochu krátký, ale no co. Mě fakt na tyhle otázky nic moc nenapadlo. A jelikož mi bylo blbý dát dva články a vnich, abi byla jen jedna nebo dvě.

7.Kdo je tvůj vzor ohledně RPC tvorby/ať už z jiných zemí/?

16. října 2012 v 15:13 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
No tak tohle je celkem složitá otázka. Složité je to proto že skoro všechna RPC se mi líbý od někoho třeba jedno a od druhého třeba všechny. Začnu těmi zahraničníma tvůrcy rohodně se mi líbý RPC postavy z Mashiba klanu sice nevím kdo je tvůrce, ale más senzační RPC. Pak se mi líbí ještě RPC Ahizue a Daisuke Asashi a Sawaii Hitomi. Tak to by byly tři RPC-čkáři který mě zaujaly ze zahraničí. A tady u nás to jsou rozhodně adminky RPC-blogu Doragon, Aya, Kira a Luna. Ale také se mi líbí i RPC vás ostatních že jsem vás sem nenapsala neznamená že se mi vaše RPC nelíbí.

Hlásky prosím

15. října 2012 v 20:25 | Bloo Freak
Ahoj. Prosím o hlásky v soutěži kterou pořádá Tayo. Budu ráda když pro mě budete hlasovat.

Hlasuj


6.Z jakých obrázků nejradši edituješ?

15. října 2012 v 20:18 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Ahojky. Já vým dneska už tuměl být 7. den ale není jelikož jsem sem tu včera nebyla a za to se omlouvám.
Z jaklých obrázků nejrdadši edittuju. No... tak asi z Naruto S... (nevím jak se to píše), pak z Home stuck. No už mě asi nic nenapadne tak to bude k tomuto tématu asi všechno. No asi jsem to vzala moc hopem sem a hopem tam. No tak zatím ahoj.

5.Kde bereš inspiraci?

13. října 2012 v 18:00 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
No... Kde beru inspiraci...
Někdy vyrábým RPC podle skutečných lidí a upravuju si je k obrazu svímu. Tak třeba Bloo (Kira) prošla několika úpravama a ještě několika asi projde. Nedávno prošla upravou. Zelené oči jsem ji dala proto že já a bratr máme zelenomodré oči. Růžovočerveé vlasy má proto že já je mám asi už rok obarvené na červeno (červená žije). No... zkráceně postavu upravuju abi mi co nejvíc připomínala mě a ostatní postavy aby mi připomínaly přátelé nebo prostě je tak si čmárám a někdy s toho vznikne nová postava nebo něco a někdy zase ne. A někdy beru inspiraci i od ostatních co tvoří RPC. xD

Monsters High - Postavy

13. října 2012 v 9:04 | Bloo Freak |  Monsters Hogh
Tak tady jsou postavy do povídky Monsters High. Postavy budou přibývat jak mi je budete posílat. xD

Tayo - Upír

Naomi No Yama - Vlčí démon

Maya - Démon (Dizinka)

Tashiru Momoshi - Démon (Dizinka)

Dí & Jake Teodor Jasmin Tyler - Temný anděl, Vlkodlak - (*DiDi*)

Sophie van Frankenstein - frankštajnka (Ayu)

Victor van Frankenstein - frankštajn

Jack Sky - Zombie (Anti)

...

Soutěž u Haru začala

13. října 2012 v 8:48 | Kira
Jak už název vypovídá souutěž u haru začala. Soutěžím tam ještě pod starým jménem Kira. Jestly chcete tak mi můžete dát hlasy, ale jestly se vám bude líbyt dílo někoho jiného tak mu klidně dejte svůj hlas. Já se zlobyt nebudu, je to přece jen soutěž. xD Hůasovat mužete tady a tady.

4.Kolik svých OC postav máš a jak se jmenují?

12. října 2012 v 15:17 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Ahoj. Tak je tu konečně pátek a sním i další otázka.
PS: Dalo by se říct že svoje postavy vyrábým z lidí které znám. xD

1. Bloo Freak Kira Sabaku
  • Každí, kdo codí sem na blog tak jí asi znáte
  • Bloo byla moje uplně první RPC postava
  • Je mou hlavní postavou

Bloo Freak Rodina

11. října 2012 v 21:35 | Bloo Freak |  RPC
Ahoj. TAdy je RPC/OC co jsem stvořila během týdne. Snad se bude líbyt xD


Monsters High - Povídka

11. října 2012 v 20:42 | Bloo Freak |  Monsters Hogh
Ahoj. Podle názvu vám to možná něco řekne, ale nebojte se o tom to nebu, no... i když. Včera večer jsem si uklízela pokoj a našle jsem... no... ehmm.... sešit ze hry kterou sme hrály z kámoškama. No... bylo to o příšerách (Monster), a jak jsem si to včera tak hezky prohlížela tak jsem dostala nápad udělat z toho povídku. Už mám i malý nápad na první díl a jelikož se mi nechce vymýšlet nové postavy. Tak bych byla ráda kdyby se někdo zapsal.MOžná jednu dvě postavy vymyslím, ale i tak bych byla fakt moc ráda. Sai už se opakuju co.? xD
PS:Kdyby ste chtěly zapsat víc než jednu postavu, tak klidně. Vůbec by mi to nevadilo. =DD Akorád by ste to musely vyplnit ještě jednou

1)Jméno a příjmení vaší postvy
2)Holka nebo Kluk
3)Druh/Rasa (Upír, Kočičí Žena, Zombie atd. pozor člověk ani ninja nebo něco takového být nemůžete!)
4)Jak vypadá tvoje Příšera (Rozepiš se prosím)
5)Povaha (Min. 3 povahové vlastnosti)
6)Věk (Min.13)
7)Chtěl/a bys něco dotat?
8)Ráda bych dala do povídky obrázky vašich postav. Tak kdybi jste udělaly svoji příšeru a daly ji na blog nebo poslaly na e-mail: Kayo.Kaja@seznam.cz. Nebo mi řekli abych jí vam udělala já.
9)Talent nebo něco v čem postava viniká
10)Koho miluje tvá postava

No tak to je asi všechno zapisovat se můžete do konce měsíce.Tak zatím Ahoj *-*

3.Jaká je tvoje nejoblíbenější OC postava?

11. října 2012 v 14:29 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Tak je tu 3. den to znamená i 3. otázku. =DD
PS: Nekteré části můžou být Spoiler do povídky.
Nejradši mám Samozřejmě Bloo (Kiru)!! xD I když OC postav mám celkem hodně, ale nemám tu na blogu většinu zveřejněních. Bloo (Kiru) mám nejradši asi hlavně proto že je to moje nejstarší OC které mám a prošla nehoráznou kupou změn. Ale věc která se jí zatím vůbec nevitratila od puvodní Bloo (Kiry) je Rinnegan a zelené oči které bude mít potom. No... akorát jsem si s ní v poslední době hrála (aby se mi co nejvíct zamlouvala), Jak Bloo (Kira) příjde o Rinegan tak nastenou malé změni v jejím vzhledu a to takové, nebude mít obě oči zelené bude mít jedno modré, dále se jí změní barva vlasů. No trochu jsem sem zamotala i to co jsem nepatřilo. Hups *-* Trochu jsem se sem tam rozepsala, no... mohlo to být horší. No takl se zatím mějte.

2.Jsk dlouho děláš RPC?

10. října 2012 v 14:03 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Jak dlouho děláš RPC? - Tohle je celkem prom mně jednoduchá otázka. Rozhodně RPCčka dělám víc jak rok a půl. Možná to už budou dva roky (přesně neví). No RPC jsem dělala hne od toho dne co jsem četla na jednom blogu (vic v minulém článku) Dělala jsem je asi dva-tři měsíce, pak mě to omrzelo. Pak jsem jednou zase neměla co dělat tak jsem se k tomu vrátila a zase mě to chitlo. Ale musím říct že jsem měla ještě jednu pauzu s RPCčky neš jsem založila blog, ale od té doby co ho mám tak žádna velká paauza nebyla možná tak týden protože sem se buť musela učit nebo jsem prostě neměla čas. No... a to má někdy každý.

No tak to by bylo asi všechno k tomuto tématu.No tak se zatím mějte. Ahojky Bloo

1.Jak si se k RPC dostal/a?

9. října 2012 v 16:40 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Jak si se k RPC dostala? - No není to zas tak dávno co jsem někde na blogu viděla video a četla čánek "Co je OC a RPC?" *hmm já si ještě pamutuju i jak se to jmenovalo* Na tom blogu to bylo moc dobře napsáno a vysvětleno. A jelikož se mi to hned zalíbylo, tak jsem to chtěla zkusit. Tak jsem to zkusili nejprve v malování no nebylo to nic extra když do bylo jen običejný malování. Ale musím říct že to nevipadalo no... už nevím jelikož se mi ten obrázek smazal jinak bych vám ho sem klidně dala. No dost už jsem vám řekla mimo ten článek tak zpátky k němu. Pak jsem si stáhla program Paint.NET. Já vím většina lidí dělá RPC v PTS, ale já je dělám v Paint.NET. Ze začátku jsem vůbec nevěděla já je v tom pracuje tak jsem toho na chvíly nechala. A pak jsem na nějakém blogu viděla obrázkový tutorial zrovna v Paint.NETu. Akorát na tom tutorialu nebylo jak se pracuje s vrstvama a když jsem se koukala na jiný obrázkový tutorial tentokrát PTS. Tak... techdy jsem pochopila. No a od té doby dělám RPC. No... ale ty začátky no prostě jsou těžké, ale když se to nebude zkoušet nic se nenaučím. Sice o nic nepříjdu, ale i tak je to celkem prima umět.

Tak snad ste to nějak pochopily. A zatím se mějte.
Ahojky Bloo *-*

30 Day RPC Challage

9. října 2012 v 15:57 | Bloo Freak |  30 Day RPC Challage
Ahojky. Jen tak si procházím vaše blogya najednou uvídím u Doragon 30 Day RPC Challage. Hmm to zní celkem zajímavě a za chvíly vidím u Kiry-chan to samé s odkazem k Dizince. A tak jsem se rozhodla že to teda taky z kusím.

30 Day RPC Challage

4.Kolik svích OC postav máš a jak se jmenují?
5.Kde bereš inspiraci?
6.Z jakých obrázků nejradši edituješ?
7.Kdo je tvůj vzor ohledně RPC tvorby/ať už z jiných zemí/?
8.Děláš video RPC tutoriály?
9.Používal jsi někdy nějaké tutoriály k RPCmjak už videové nebo obrázkové?
10.Tvé nejoblíbenější RPC video?
11.Tvé první RPC v životě?
12.Jakým zbůsobem děláš RPC?
13.Tvůj oblíbený styl RPC?
14.Jak příjdeš na podobu svého nového OC?
15.Tvé oblíbené blogy,weby,stránky o RPC?
16.V jakém programu děláš RPC?
17.Není ti líto času stráveného nad RPC?
18.Jak dlouho ti trvá jedno RPC udělat?
19.Baví tě víc dělání collabů, nebo obyčejných pictů?
20.Děláš raději RPC dívek či Kluků?
21.Popiš vývoj vzhledu tvojí hlavní OC od počátku až do součastnosti?
22.Jak si myslíš,že ti tvé RPC jdou?
23.Baví tě víc chibi nebo normální picty?
24.Z jakého anime-mangy děláš nejradši RPC?
25.Co tě při výrobě vždycky nejvíc naštve?
26.Co se ti líbí-nelíbí když nějaké RPC/OC má (všeobecně)?
27.Máš nějaký rituál u dělání RPC?
28.Má tvoje OC postava znak,který by jej reprezentoval?
29.Je nějaká konrétní písnička kterou nejčastěji posloucháš u dělání RPC?
30.Udělal/a by jsi pro tento Challange dotazník,nějaké RPC,které by k němu bylo?

Obrázky do soutěže

9. října 2012 v 14:20 | Bloo Freak |  Mé výtvory
Tak konečně sjou hotové. Obrázky jsou do soutěže kreslení u Haru. No.. doufám že se nezlobíš že je sem dávám až teď ale včera jsem se na počítač vůbec nedostla. No a tady jsou. Snad se budou líbyt =DD

Obrázek tužkou.

Obrázek v PC.

RPC/OC

7. října 2012 v 19:16 | Kira |  RPC
Ahoj. Tak tady je RPC/OC co jsem před chvílý dokončila. Tenhle obrázek půjde i do dalšího dílu povídky. A co se povídky týče no.. další díl by měl být do konce týdne a no název povýdky se měnit nebude akorot se přidá jméno protože to nové jméno mi neseělo s příjmením takže povídka se bude jmenovat Bloo Freak Kira Sabaku. (Ano poslední dobou měním všechno a pak to zase vracím do normálu. No tak tady je to RPC/OC.


RPC

5. října 2012 v 15:44 | Bloo |  RPC
Ahoj, tak jsem včera dělala RPC/OC Bloo. A sní jsem udělala novou postavu jménem Miu. Miu se určitě oběví v nějakém díle povídky Život Bloo Freak Kira Sabaku (Život Kira Sabaku). Ano psala jsem že přezdívku měním to ano měním jí, ale někaj se mi nesedělo to nové jméno a to příjmení. A jelikož jsem jí jméno měnit nechtěla tak jsem se rozhodla že Bloo bude mít několik jmen. A už dos těch keců. Tak snad se RPC bude líbyt.