Chceš být Affs? / Profil / My Diary / Mixxer / News/ Monsters HighPovídky
Život Kira Sabaku: 1 - 2 - 3 = new
Death Note příběh: 1 - 2 =new
Crazy teenagers holidays: 1 - 2 = new
Monsters High: ---


Květen 2012

OC od Aya

30. května 2012 v 20:40 | Kira |  Pro--Od
Je to naprosto úžasný Ayo. A ta koule z písku prostě dokonalý. Moc moc děkuju Ayo.


Něco o mě...

28. května 2012 v 14:41 | Kira |  About Me
Ahoj,
Jmenuju se Kája. Je mi 13 let.
Bydlím v Praze. Se dvěma kámoškama ve škole nemlůvíme skoro o ničem jiným než o anime a manga.
Koníčky
Jeden z mích hlavní je jasný anime. Ale má i spoustu jiných.
Ostatní:
Tanec - A co vlastně tančim? Tančím Disco-Danc, Show Dance, Hip Hop a další. Závodně tančím asi od 8 let. Ale pokud chci být dobrá musím zvládat i těžší prvky - točky, skoky, výkopy s velkými rozsahy, roznožky, mosty, zvedání přes špičky. Ale základem je poslouchat rytmus písničky. A to je můj další koníček.
Hudba - Já miluju hudbu. Učím se hrát na piano (elektrické klávesy) a kitaru. Mezi moje oblíbené kapely (skupiny) patří: 30 Seconds To Mars, Big Time Rush, Victoria Justice, Drake Bell ...
Malování - Hodně rády kreslím. Většinou kreslím anime postavičky nebo věci ktéré nejsou. Ale ráda taky maluju i krajinu.
Mám i další koníčky ale nechce se mi je sem vypisovat.
Povaha
Moc často se nezrozčiluju. A když už se rozčílým tak je to proto že si ze mě dělá kamarád srandu. On dokáže ze všeho udělat srandu. Takže se spíš směju než abich byla naštvaná.

Tak to bylo asi všechno o mě (Pro začátek).
Ještě sem dám foku ale radši po perex. (Toho zvířete si nevšímejte).

Layout nastavený!

27. května 2012 v 21:47 | Katty-Hinata
Takže nastaveno,a doufám že i bez problémů,doufám že se bude líbit =DDD

Gomen.

26. května 2012 v 21:16 | Kira
Jak už nadpis říká omlouvám se Omlouvám se.
1. Teďka nebudu moc aktivní.
Proč: Protože sem za celej květen byla jen pětkrát ve škole. To znamená že teď musím všechno dopisovat. A skoro všechny předměty se musím naučit za týden.
2. Musím se učit na testy.
3. Omlouvám se SBéčkám. Že teď knim nebudu moc chodit.
4. Aktivní bych měla být tak mříští tyden.
Povýdku píšu měla by být hotový tak příští týden.

Pápa-pápa

Dáte mi hlásek??

26. května 2012 v 20:51 | Kira

Chtěla bych vás poprosit, jestly by ste mi nedyly hlas. Kdyžtak sem soutěžící číslo 5. Ale komu dáte hlas je jen na vás.

Arigatou všem za hlásky. *-*

Akademie

21. května 2012 v 8:32 | Kira |  Život Bloody freak Killer Sabaku Uchiha
Tak a je tady další díl. Bude trošku kratší protože mě už vážně nic nenapadlo. Ale snad se bude líbyt.
Pozor: Jména neskloňuju. =D

Akademie


Když sme dorazyly do Konohy. Tata mi řekl že mě vyzvedne na hřišti a šel do nemocnice odnést Katsu. A ti dva ninjové jněkam odešly. Tak sem šla hledat kde je tady hřiště. Kdiž sem ho konečně uviděla. Tak bylo uplně jíne než v Písečné. Uviděla sem volno houpačku tak sem šla k ní, ale najedno do mě někdo vrazil. Vrazil do mě nějaký kluk s hnědýma vlasama a řekl "Gomen." A utekl prič. Když sem došla k houpačce. Uslišela sem jak na mě někdo volá "Killari. Pojspěš si Killer." Když sem se otočila uviděla sem jak na mě volá táta. Tak sem k němu začala utíkat. Když sem k nemu doběhla pořádně sem ho objala. A zeptala sem se ho jak je Katsu. Tata mi odpověděl "Teď už mu je dobře, ale podívat se na něj můžeš až zítra. Až se vrátí z Akademie." A šly sme domů. ...

Když sem vstaly. Vubec se mi nechtělo do Akademie. Ale musela sem. Protože kdybich předstírala že sem nemocná nemohla bych se jít podívat na brášku. Tak mě tam táta odvedl. Když sme stály před třídou, tak tata zaklepal na dveře. A zevnitř se ozvalo "Vstupte." Táta otevřel dveře a šel dál zatím co já sem zůstala stát na místě. Tata si s tím panem začal povídat. A po chvýly říka "Tak co kdybi sme tady přivýtaly novou studentku" a podíval se na mě. A já taksi pomalým tempem vešla dovnitř a táta odešel. Ten pán mi řekl aď se představým. Ale já mlčela. A tak se mě znovu zepta "A umíš vubec mluvit." A všichni se začaly smát. Tak sem sem na ně zařvala "Buďte všichni zticha." A šla sem k tabuly a začale sem psát svoje jméno. Když sem ho dopsala tak sem se otočila. A ten pán povýdá " Já sem Rem-sensei. A můžeš se posadit.
V poslední lavyci bylo uplně prázdno tak sem si tam sedla. A Rem-sensei začal něco povýdat. Když se otevřely dveře vešel do vnitř nějaký kluk. A vypadal úplně stejně jako te co do mě strčil. Když vešel tak řekl "Gomen" a šel si sednout na druhou stranu lavyce, kde sem seděla já. Rem-sensei ještě chvýly něco vykládal. Když skončil tak řekl "Pro dnešek je to vše, mužete jí. Když sem vyšla ven z Akademie, většina ze třídy se kolem mě seběhla a začaly se mě ptát na různé otázky. Nevěděla sem jim co říct tak sem se zaptale "Kde je tady nemocnice." A oni mi jen ukázaly směr a jás sem běžela se podívat na Onii-chan.Když sem doběhla k nemocnici táta už tam na mě čekal. Táta mě odvedl k pokoji kde ležel bráška. Pomalu sem začala otvírat dveře, když sem je otevřele bráška se otočil a řelk "Killer." Hned jak to tořekl sem ho šla obejmout. A zeptala sem se ho "Jak ti je Onii-chan?" Onii-chan mi odpověděl "Teď už je mi lýp." Když sem se pořádně podívala na jeho jeho obličej všimla sem si jizvy pod právým okem. "Killer pojď už Katsu musí odpočívat" Řekl mi táta. ...

Další dny v Akademii nebily tak hrozné jako bývaly v poušti. Ale pořád sem se s nikým moc nebavyla. A Katsu do dvou dnů pustily z nemocnice. A byl přidělen do teamu k Nami Hyuuga a Iramu Nara.

Pro Saruki & Daisuke za SB

19. května 2012 v 14:26 | Kira |  Pro--Od
Tak snad se bude líbyt.


Problém. Prosím Pomoc!

17. května 2012 v 20:50 | Kira |  Moje Keci

Ahojky. Tak píšu další díl Život Kira Sabaku. A je tam pár nových postav a teamu. Ale to není hlavní problé. Problém jsou jména. No jména, něterá už má vymyšlená, ale nenapadá mě skoro žádné přímění a ani klan. Kdybi vás nenapadlo žádné jméno/klan tak třeba něco o tom klanu i když nevíte jak by se měl jmenova. I kdybi to byl nesmisl. Tak bych vás prosila jestli byste mi to nenapsly do komentářu nebo na muj e-mail.
E-mail: Kira.Parker@seznam.cz
Kira

Chibi od *DiDi*

17. května 2012 v 18:39 | Kira |  Pro--Od
Tohohle chibika mi udělala *DiDi*. Je úžasny. Moc děkuju.

Normalní:


S přezdívkou:


S pozadím:


Já v naruto od Katty-Hinata

17. května 2012 v 12:58 | Kira |  Pro--Od
Tak tady je RPC Kiry od Katty-Hinata. Je to naprosto úžasné. Moc moc ti děkuju.
PS: Na to ten původní tady nebyl vidět tak mi ho Katty přebarvila. ArigatoZačátek

16. května 2012 v 8:06 | Kira |  Život Bloody freak Killer Sabaku Uchiha
Tak je tady první kapitolu Života Kira Sabaku, chci se sváma podělit o její příběh. Jak probíhal její život se dozvíte v několika kapitolách Život Kira Sabaku. Doufám, že se vám bude líbit. PS: Trochu sem se moc rozepsala. Tak snad vidržíte číst až do konce.
Pozor: Jména neskloňuju! =))

Začátek


Před několika leti se narodila holčička. Neboli další ultimátní zbraň písečné vesnice. Její matka umřela po porodu, ale než umřela dala holčičce jméno. "Killer bude se jmenovat Killer = zabiják" Hned po tom co zemřela její matka, tak děťátka zapečetily Jubi.

O tři roky později: když sem bila větší. Tak můj bratr začal chodit do Akademie a tatu začali vysílat čím dál víc a víc na mise. Takže jsem většiou bila sama doma. Kdiž sem se nudila šla sem na hřiště za ostatními dětmi. Ale když sem vždicky přišla, všichni se sebrali a odešli jinam.Nechápala jsem proč. Tak sem pokaždé brečela a šla sem směrem k akademii čekat na brášku. Jako pokaždé vycházel jako prvíní a běžel ke mě. A řekl ať jdu domů. Nechtěla sem doma čekat než příde chtěla sem si sním hrát, tak sem mu řekla. "Pojď si hrát Onee-chan!!?" Ale v tu cvíly se jeho usměvavý výraz změnil. Jako kdibi ho někdo sklamal. A všichni kdo to slišely tak si začali mezi sebou povídat. "Takže on je bratr démona. Nechápu jak sme se s ním mohli bavit." A všichni odešly domů nebo na hřiště. Tak sem se ho zeptala "Ty si nepůjdeš hrát s nima na hřiště." Bráška mi odpověděl " Ne dneska ne. Půjdu si hrát domů s tebou Killer" a začal se usmívat. A chitil mě za ruku a šly sme domů.

Když Onee-chan otevřel dveře. Tak se svítilo v kuchini. Bilo mu to dívné protože já na vypínač ještě nedošáhnu. Tak se šel opatrně podívat kdo tam je. A kdiž nahlížel opatrně dovnitř. Tak někdo za mnou zavřel dveře a řekl "Katsu co to děláš?" Katsu se otočil. A štasně vykřikl "Tati ty si se vrátil" a běžel ho obejmou. Když jsem se otočila tak sem poprvé uviděla svého tátu. No dobře né poprvé ale naposledi sem ho viděla před rokem a půl. Táta mě zvedl nad hlavu a řekl "Ty si ale virostla Kira." A Katsu se ho zeptal "A přinesl si zase něco??" Tata šel do kuchině a visypal z batohu věci cizích ninju. Katsu většinu tech zbraní neznal tak se ho na ně začal vyptávat. A já sem šla do pokoje. Ale pořád sem musela mislet na to co řely Onee-chan "Takže on je bratr démona. Nechápu jak sme se s ním mohli bavit." Nechápala sem proč mu to řekly. Nechápala sem proč mě nemají rádi. Nechápala sem to. Pořád sem na to musela myslet.

Po dvou letech: Myslela jsem na to pořád. I po těch dvou letech co uplynuly, na to pořád myslim. Nechápala jsem to právě proto jsem asi přestla mluvit a uzavřela se. Teda jasný že mluvim ale ne tolik co ostatní, já asi řeknu jedno nebo dvě slova zaden. Jako vždicky mě bratr šel vzbudit že je čas pomalu vyrazit na akademii. Nesnášela jsem to tam i když sem byla jedna z nejlepších. ...
A každým dnem se přibližoval dalšý. S Onee-chna sme nesnášeli čekání jestly se náš otec vrátí z mise nebo ne. Už od toho dne co ho vyslal Kazekage na misi uběhl už skoro rokl. Vesnice se knám postupně začala otáčet zády. Ale jednou na akademii. Zase to vyhíbáni a ti kecy o mě už sem nemohla vydržet. A použila sem písek na jejich umlčení. Jenže když do třídy vešel sensei. Tak v jeho očích bylo vidět že má strach a že v tu hvíly tady nechce bejt. Ale když sem se na něj otočila, tak odešel nevěděla sem kam. Po chvíly sem uslyšela hlasy. Jeden z hlasů sem okamžitě poznala. "Ten hlas patřil Onee-chan," ty hlasy bily hlasitější a hlasitější. Ty hlasi mě doháněli k šílenstvý. Najednou bilo ticho a zvenčí se ozval Katsu hlas. "Pojď ven Onee-chan. A pusť ty děti." V tu chvíly sem použila písek abich už nemusela poslouchat. Najednou sem ušlišela kroky. V hlavě mi broběhlo "Nekdo jde k místnosti? Ale kdo?" Chtěla sem vědět kdo to je tak sem se otočila. A ve dveřích stál samotný Kazekage. "Proč to děláš? Kdiť ti nic neudělaly." Neřekla sem mu proč to dělám. Neřekla sem mu vůbec nic. Ale Katsu zniče nic vběhl do místnosti. Když sem použi písek na Katsu tak mi nedošlo že on jedíný se z toho umí osvobodit. Ale když sem se opět podívala na Kazekageho tak se mu ve tváři oběvil usměv a řekl "Killer ty si hrozbou celé naší vesnice a ty Katsu neumíš svou sestru zastavit. Právě proto vás ninjové odvezou na konec pouště a vrátí se bez vás. Ovšem kdiž se budete snaži jí zpěd do vesnice, tak zemřete. Nevěděli by ste ani jakým směrem jít." "To znamená že nás vyháníte z vesnice" ptal se tak trochu nechápavě Katsu. Kazekage mu odpověděl "Ano neco takového. Máte hodinu ta to si zabalit věci a přijít ke strážim na okraji vesnice.

Když sme šla s Onee-chan pro veci. Neco mi nedocházelo proč kazekage řekl "Killer ty si hrozbou celé naší vesnice." jak to vlastně misle. Když sme přišly na okraj vesnice ninjové co nás měly odvést na okraj pouště už na nás čekaly. Když jsme konečně došly na okraj pouště. Ninjové z ničeho nic zmizely. Onee-han mě vzal na záda a šli sme směrem ke Konoze. Sotva me vyrazily... Kdiž na nás z ničeho nic zaůtočily ninjové ze Zvučné. Katsu mě dal na zem a začl snima bojovat. Ale všechno co naně použil bilo k ničemu, protože to hned odrazily a nebyl tak rychlý abi se vyhnul všem jejich útokum. Když už se Katsu nemohl postavyt. Otočily se na mně a hodily na mě všecko co měly vruce. Ale z ničeho nic se ve vzduchu zastavyly. Momocí Telekinetik sem je začala obracet a vrhly se na ně. Da ze čtyč spadly na zem a z bylí dvana mě hodily shuriken. Ale z ničeho nic předeně běhly tři ni z Konohy. A jeden mi řekl "Di za tím klukem a postarej se o něj." Okamžitě sem běžela ke Katsu. když sem k němu běžela, tak ninjové z Konohy dostaly zbilé dva. A šli k Onee-chan. Když sem kněmu doběhla všude kolem něj byla krev. Byla se vyděšená tak sem na něj začala křičet "Onee-chan!! Onee-chan prober se." Když to ninjové uslyšely okamžitě se rozeběhly k nám. Když k nám jeden doběhly tak si mě v zal stranou, a začal se mě vyptávat. Když k němu doběhl z bilý dva. Jeden řekl "Katsu!? Katsu si v pořátku!?" Když sem ho uslišela říkat Katsu jméno, došlomi že to bude asi ...
A rozběhla sem se k němu a křičela sem "Tati!! Tatí!! Co je s Katsu? Bude v pořádku." Ninja co seděl u Katsu se na mě podíval "Bude v pořátku. Ale musíme ho dostat co nejrichleji do nemocnice." Táta ho vzal na zád a mě jejeden stěch ninju taky. A vyrazily jsme do Konohy.

Pro Maiki

15. května 2012 v 16:30 | Kira |  Pro--Od
Tady máš odemě to malé překvapení. Jako poděkováni jak za toho chibika tak i za tu postavu. Není to nic moc ale snad se bude líbit.


Já v naruto od Maiki

15. května 2012 v 14:51 | Kira |  Pro--Od
Maiki moc ti děkuju. Je nádherná a jelikož si mi udělala chibiká a tuhle postavičku. Rozhodla sem se že ti taky necoudělám. Jestě dneska to dám sem na blog. Tak snad se ti to malé překvapení bude líbyt Maiki. *-*


Vzkazy

13. května 2012 v 17:25 | Kira

Vzkazy


Sem můžete cokoliv napsat. Pokud se něco netíká článku nebo se mě chcete na něco zeptat. ...

Reklami

13. května 2012 v 17:24 | Kira

Reklami

Takže sem můžete psát, abichom vám hlasovala do ruzných soutěží. ...

Pro Tayo Hatake za SB

13. května 2012 v 15:15 | Kira |  Pro--Od
Tadi máš diplomek Tayo Hatake. Snad se bude líbit a kdibi ne tak ti klidně udělám nový. :))


Diplom do Tayo Hatake za SB

13. května 2012 v 15:14 | Kira |  Pro--Od
Jéé. Moc se ti povedl Tayo Hatake.Život Kira Sabaku

12. května 2012 v 23:15 | Kira |  Život Bloody freak Killer Sabaku Uchiha
Tak mě napadá že bich mohla napsat povídku Život Kira Sabaku. Ale začnu uplně od záčátku takže ti povídky které už jsem napsala budou vedlejší. Vedlejší povídek bude víc, nebudou se ňák exstra lišit od teto kapitolové. Budou Trochu míň nepodstatné. Hlavní povídka kterou budu psát bude asi Život Kira Sabaku. První díl sem dám asi zítra nebo nejpozději ve středu. Tak to je asi všechno o hledně povídek, teda zatím. Mějte se. =33

Pravidla

10. května 2012 v 21:05 | Kira


1. Nebudeš psát vulgarní komentáře
2. Věci co se netíkají članku pšište do přidělené rubriky
3. Reklami, pokuď nenajdete přidělenou rubriku tak sem ani žádné nepište. A pouď nejste SB tak po 2. bloju
4. Nevidávej mou tvobu za svou.
5. Nekopírujte mé članky a orázky, jestly uvidim na některém blogu moji tvorbu blokuju. Obrázky můžete kopírovat až na ty co jsem dělala já.
Vyjímka:
Saozřejmě že dižse v nějakém článku, povídce atd. Mžete sito zopírovat jen mi prosív napište že si to dátena blog. Alepokud si něco obědnáte tak mi to ani esíte říkat, to je asi jasné
6. Dodržuj pravidla

kira "Ahh"

10. května 2012 v 18:25 | Kira |  RPC
Na tohle RPCčko jsem hrozně pišna, protože si mislím že se mi docela povdlo. Ale vypadá ... prostě tak ja vypadá. Tak tady je.