Chceš být Affs? / Profil / My Diary / Mixxer / News/ Monsters HighPovídky
Život Kira Sabaku: 1 - 2 - 3 = new
Death Note příběh: 1 - 2 =new
Crazy teenagers holidays: 1 - 2 = new
Monsters High: ---


Death Note

8. března 2012 v 9:10 | Kira |  Death note

Naprosto super anime. Moc se mi libilo ja něco takoveho mohl nekdo vymislet (jaky je náš svět z temné strany). Taky je na Raitovi skvěle vidět, co s človekem muže udělat moc. Všechny postavy se mi moc libili (teda kromě Takadové), a navíc mě zaujalo že kadá postava je úplně jína, i svím chováním i jak vipadá ale to je uplně jasné ne ? Všechny sou oryginál, a je na vás jak se do děje vžijete. Mně si tohle anime hnedka vprvníc minutách ziskalo.


Kresba: 10/10 Všechny postavi jsou pořádně propracované
Příbeh: 10/10 Prostě úžasný konečně něco co tu nebyl
Hudba: 10/10 Hudba byla fak suprová hlavně se hodila jak k tomu ději ale i celkově ke každé postavě
Postavi: 10/10 Nádhera! Každá je vímečná, důležitá a má v příběhu svou roli! Jo a trochu mi vadí ta povrcnost u Misi a nenávidim Takadovou (potvora) . Jo a Raito je můj, Jasný.

Plus
- Příběh je úžasní je to něco co tu ještě nebylo. A skoro každý musí dát Raitovy za pravdu, že náš svět je prohnilí jako ta jablka ze světa shinigami.
- Originalní způsob zabijený. Takový zápisnik je zajímavá zbraň že ?...
Ten by chtěl mýt uřčitě každý
- Určitě si aspoň jednu postavu zamilujete :) U mě to je Raito , a u mé kamošky Edwiny to je zase Matt

Mínus
- Po smrti L je to míň napinavý a je to natom znát. A Near nebude nikdy jako L , a navíc je to ještě dítě co si hraje na někoho kdo není
- Přídemi že je tam málo holek aspoň jednu nebo dvě bych tym přidala a jinak super
- Trochu moc ukecaný

Ve světě Shinigami je jeded buch, který omile upustil zápisník do světa Lidí. A tam ho Našel nejchitřejší kluk ze školy.
Přesně těmito slovy by se dal ve skratce popsat to, o co v Death Note jde. Ale tak tedy dobrá, pojďme to trochu víc ,,rozpitvat´´.
17.ti letý stuudent Raito (Ligh) Yagami je znechucený našim světem, a tim jak je ruka zákona Krátká.
A v tu dobu se ve světě Shinigami (Shinigami znamená bůh smrti) hrozně nudí. (Ps: Nedivím že se tam nudí dají se tam hrat jenom karty a spát unudila bych se k smrti) Ryuk jeden z bohu smrti.a kdo asi našel ten zapisník? No jasně Raito kdo jiný. Zapisníky bohů smrti se trochu liší od normálního. A to tak že když pisatel napíše jmeno dané osoby, a představuje si jeho tvář tak do 40 sekund zemře. Ale Raito tomu zpočátku nevěřil ale po pár experimentech zjistil, že zápisník funguje.
A rozhodl se stát bohemnového světa, b
ez zločinu. Ale je jasné, že si toho musí někdo všimnout. Veřejnost začně neznámému vrahovi přezdívat KIRA, čož je odvozene z anglického slova killer. A nejenom veřejnost a policie si všimne, že KIRA zabíjí zločince, ale i nejlepší detektiv na světě L, jehož pravé jméno a identita jsou neznámé a který vyřešil i ti nejsložitější případy. Kdo zemře? Kdo nakonec vyhraje?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama